Ta oferta pracy jest nieaktualna od 111 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Wierzysz, że sukces firmy zależy od Ciebie.

    Masz dużo pomysłów, które chcesz realizować.
    Jesteś za ambitny, aby utknąć w otchłani wielkich korporacji.
    Dołącz do nas polsko-australijskiej firmy farmaceutycznej,
    oferującej Ci szerokie perspektywy rozwoju.

    Obecnie poszukujemy:

    Teren pracy:
    Wielkopolska: Poznań, Gorzów Wielkopolski, Kalisz

    Zakres obowiązków:
    • promocja produktów Symphar do lekarzy i farmaceutów

    Wymagania:
    • silna motywacja do samodzielnej, indywidualnej pracy
    • zaangażowanie, entuzjazm
    • wytrwałość w osiąganiu wyznaczonych celów
    • wykształcenie wyższe
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • pensję i premie uzależnione od wyników pracy
    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodej, elastycznej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej
    • podstawowe narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer służbowy)
    • opiekę medyczną
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą na www.symphar.com

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883)".

    bottom