Przedstawiciel Medyczny / Handlowy w Dziale Medycznym Opatrunków Specjalistycznych AWC&CC

CONVATEC POLSKA sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji ze środowiskiem medycznym

  • realizację strategii marketingowej w zakresie promocji produktów firmy

  • realizację celów sprzedażowych

  • organizowanie i przeprowadzanie profesjonalnych prezentacji produktowych

  • uczestnictwo i reprezentowanie firmy na szkoleniach, konferencjach i sympozjach naukowych

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego

  • doświadczenia na stanowisku przedstawiciela medycznego

  • wysokich kompetencji interpersonalnych

  • inicjatywy oraz skuteczności w działaniu

  • zaangażowania i samodzielności oraz determinacji w dążeniu do realizacji celów

  • znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

  • czynnego prawa jazdy kat. B

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office 365 (MS Teams; Excel; PowerPoint etc.)

  • znajomość procedur przetargowych poparta doświadczeniem będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej, renomowanej firmie

  • profesjonalne szkolenia

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (Plan Motywacyjny; pakiet benefitów: karta obiadowa; opieka medyczna Lux Med.; Ubezpieczenie Grupowe; karta sportowa)

  • samodzielne stanowisko

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • zestaw narzędzi niezbędnych do pracy na przedmiotowym stanowisku (samochód, komputer, telefon)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • bony żywieniowe

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

W ConvaTec naszą wizją jest tworzenie pionierskich, godnych zaufania rozwiązań medycznych, które poprawiają jakość życia.

Jesteśmy globalną firmą działającą w branży technologii medycznych, która koncentruje się na służeniu ludziom i opiekunom w zakresie zaawansowanej opieki nad ranami, opieki stomijnej, trzymania moczu, opieki w stanach krytycznych oraz opieki infuzyjnej. Opracowujemy, rozwijamy i produkujemy innowacyjne produkty i usługi, które wspierają ludzi z głęboko osobistymi i trudnymi warunkami medycznymi, pomagając poprawić opiekę nad nimi i dając im większą pewność siebie, swobodę i mobilność.

Kierujemy się naszymi pięcioma podstawowymi wartościami, które kształtują sposób, w jaki pracujemy każdego dnia: Improve Care, Deliver Results, Grow Together, Own It and Do What's Right. Jesteśmy globalną Grupą, zatrudniającą ponad 9000 pracowników, a w 2020 roku nasza Grupa wygenerowała przychody w wysokości ponad 1,9 miliarda dolarów. Aby dowiedzieć się więcej o ConvaTec, odwiedź stronę www.convatecgroup.com

Nieustannie poszukujemy lepszych rozwiązań, by zmieniać życie naszych klientów. Jesteśmy firmą, która nigdy nie stoi w miejscu.

Dołącz do nas, a Twoja kariera też nie będzie!

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Nasz rozwój da Ci niezliczone możliwości, aby również iść do przodu. Szukaj nowych wyzwań, a na pewno je znajdziesz. A jeśli skorzystasz z możliwości kierowania własnym rozwojem, możesz zajść dalej i osiągnąć więcej niż kiedykolwiek wcześniej.

To jest wielki krok naprzód.

To jest praca, która Cię poruszy.

Jeśli jesteś gotowy, aby zrobić ten krok - naciśnij przycisk Aplikuj poniżej.