Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczny i Naukowy

GENOMED S.A.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prezentowanie i promocja testów genetycznych, ze szczególnym uwzględnieniem nieinwazyjnego, prenatalnego testu SANCO w śród lekarzy specjalistów (ginekologów, genetyków, pediatrów)

  • Prezentowanie i promocja usług w zakresie sekwencjonowania metoda Sangera, sekwencjonowania genomowego (NGS) oraz syntezy oligonukleotydów w środowisku naukowym

  • Wizyty u klientów, spotkania z personelem medycznym oraz kierownikami klinik na podległym terenie

  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

  • Zbieranie informacji na temat potrzeb klientów

  • Przygotowanie ofert handlowych

  • Prowadzenie rozmów handlowych z klientami

  • Pozyskiwanie zamówień

  • Raportowanie wykonywanych działań

  • Dbanie o wizerunek firmy

  • praca na terenie woj. małopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego

Nasze wymagania

  • Preferowani doświadczeni przedstawiciele medyczni lub naukowi, ze znajomością rynku medycznego/ginekologicznego, posiadających sieć kontaktów handlowych na danym terenie

  • Wykształcenie wyższe; preferowane kierunki związane z medycyną i biologią

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy

  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów

  • Doskonała organizacja pracy i samodzielność w realizacji celów

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, komputer)

  • Pakiet opieki medycznej

  • Atrakcyjne wynagrodzenia w oparciu o system prowizyjny

  • Możliwość rozwoju zawodowego firmie, będącej liderem badań genetycznych w Polsce

GENOMED S.A.

Genomed S.A. - świadczymy usługi w zakresie syntezy i analizy DNA oraz diagnostyki chorób genetycznych, oparte głównie na metodzie Sekwencjonowania Nowej Generacji (NGS). Poszukujemy przedstawiciela na obszar województwa małopolskiego/śląskiego/świętokrzyskiego/podkarpackiego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż usług firmy wśród lekarzy (ginekologów, genetyków, pediatrów) oraz w środowisku naukowym (uczelnie wyższe, instytuty naukowe).

Przewiń do profilu firmy

Rozważymy podjęcie współpracy z przedstawicielami medycznymi lub freelancerami, którzy chcieliby poszerzyć portfolio sprzedawanych produktów.

Zastrzegamy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.