Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczny – Implantologia Stomatologiczna

Denon Dental Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Promocja oraz sprzedaż systemów implantologicznych

  • Budowanie i podtrzymywanie relacji z lekarzami

  • Budowanie świadomości i pozycji produktów w środowisku implantologicznym

  • Współpraca przy organizacji szkoleń i kongresów

  • Analiza rynku i potrzeb klientów

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

  • Województwo Małopolskie – preferowane miejsce zamieszkania Kraków

  • Województwo Śląskie – preferowane miejsce zamieszkania Katowice, Gliwice lub Bytom

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów medycznych (doświadczenie w stomatologii/implantologii będzie dodatkowym atutem)

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Wysoka kultura osobista

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność, punktualność

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym

  • Samodzielność oraz umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Jasny system premiowy

  • Przyjazną atmosferę pracy w rodzinnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o wysokich standardach

  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy do użytku prywatnego)

  • Stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji w zakresie nowych technologii w stomatologii

  • Współpracę z producentami będącymi liderami na rynku technologii

Denon Dental Sp. z o.o.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku systemów implantów stomatologicznych niemieckiej firmy BEGO Implant Systems. Na polskim rynku dentystycznym działamy od 1993 roku. W swojej ofercie posiadamy sprzęt i materiały protetyczne przeznaczone dla pracowni protetycznych, ortodontycznych oraz gabinetów stomatologicznych. Organizujemy szkolenia i kursy praktyczne zarówno w kraju jak i za granicą.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

Miejsce pracy w zależności od zamieszkania:

1. Województwo Małopolskie – miejsce zamieszkania Kraków

2. Województwo Śląskie – miejsce zamieszkania Katowice, Gliwice lub Bytom