Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel medyczny - innowacje w sektorze ochrony zdrowia

SAVENTIC HEALTH sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Saventic Health to firma medyczno-technologiczna, która zajmuje się tworzeniem algorytmów sztucznej inteligencji dla sektora ochrony zdrowia, w szczególności w diagnostyce chorób rzadkich (system wsparcia decyzji klinicznych). Współpracujemy z podmiotami medycznymi (sektor publiczny i prywatny), a także z międzynarodowymi klientami. W związku z pozyskaniem inwestora, grantów oraz dynamicznym rozwojem naszej firmy, powiększamy zespół o nowe osoby, które szukają ciekawych wyzwań w innowacyjnej kulturze pracy.

Opis stanowiska:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z podmiotami z sektora medycznego, zarówno szpitalami publicznymi jak i prywatnymi ośrodkami ambulatoryjnymi,
  • Realizacja celów strategicznych m.in. pozyskiwanie danych medycznych, wdrażanie innowacyjnych produktów i usług firmy,
  • Realizacja działań edukacyjno-informacyjnych, marketingowych i promocyjnych,
  • Monitorowanie rozwoju rynku i działań konkurencji,
  • Reprezentowanie firmy na konferencjach i wydarzeniach branżowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela medycznego / farmaceutycznego, minimum 3 lata,
  • Umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji z ośrodkami medycznymi, klientami, opartych o wiedzę merytoryczną,
  • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych,
  • Wysoka motywacja do pracy oraz chęć samodoskonalenia,
  • Prawo jazdy kat. B. oraz gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Możliwość realizacji ciekawych i innowacyjnych projektów, wspierających lekarzy, pacjentów i ośrodki medyczne w diagnostyce chorób,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia doświadczenia w powierzonym obszarze poprzez pracę ze specjalistami w zakresie medycyny i nowych technologii, szkolenia,
  • Niezbędne narzędzia pracy do efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków – samochód, telefon, laptop,
  • Stabilne warunki zatrudnienia, ugruntowany startup z inwestorem, pozyskanymi grantami oraz rosnącym portfolio klientów międzynarodowych,
  • Innowacyjną kulturę oraz atmosferę pracy w młodym zespole.

Ogłoszenie archiwalne