Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczny IWC

AESCULAP CHIFA SP. Z O.O.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • promocja i sprzedaż określonej grupy produktów IWC,

  • stała współpraca z klientami na powierzonym terenie,

  • odpowiedzialność za powierzony budżet.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • znajomość produktów i środowiska odbiorców IWC,

  • umiejętność samodzielnego działania,

  • kreatywność, odpowiedzialność za podejmowane decyzje, doskonała organizacja pracy,

  • doświadczenie w rozmowach handlowych,

  • umiejętność obsługi komputera (Microsoft Office),

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, szkolenia i możliwość stabilnej pracy w przyjaznym środowisku.

    AESCULAP CHIFA SP. Z O.O.

    Jesteś ważną częścią naszej przyszłości. My też chcemy być częścią Twojej przyszłości! B. Braun działa na rzecz ochrony i poprawy zdrowia ludzi na całym świecie. Wspierasz realizację tej wizji, dzielisz się specjalistyczną wiedzą i innowacjami, cenisz skuteczność i zrównoważony rozwój. To dlatego chcemy nadal rozwijać naszą firmę wspólnie z Tobą! Wspólnie przyczyniamy się do rozwoju opieki zdrowotnej na całym świecie, w oparciu o zaufanie, przejrzystość i wzajemny szacunek, z myślą o Twojej przyszłości. Na tym polega dzielenie się wiedzą.

    Przewiń do profilu firmy