Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel medyczny - Key account manager

PROGLIKEMIA sp. z o.o.

8 0009 000 brutto / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Edukacja HCP i zespołów terapeutycznych z systemu Dexcom;

  • Edukacja pacjentów z efektywnego stosowania systemu;

  • Praca z KOL diabetologii

  • Budowanie relacji i wiedzy w kluczowych ośrodkach;

  • Praca z dowodami naukowymi.

  • Rozwijanie świadomości marki i praktycznych umiejętności stosowania systemu we wskazanym obszarze

  • Organizacja i koordynowanie mini-eventów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach: przedstawiciel medyczny, key account manager (min. 2 lata)

  • Doświadczenie w pracy z dowodami naukowymi i value based sales

  • Obycie technologiczne;

  • Samodzielność, umiejętność planowania pracy, skupienie na celu i profesjonalizm, otwartość i chęć nauki;

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1+;

  • Mile widziane - doświadczenie w diabetologii

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie w przedziale 7-9 tys. zł brutto/miesiąc;

  • Premie od wyników (realnych do wykonania)

  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe oraz pakiet MultiSport);

  • Komplet narzędzi do pracy – laptop, telefon, samochód;

  • Pozytywną atmosferę i komfortowe środowisko pracy;

  • Okresowe szkolenia w j. angielskim;

O nas

Proglikemia Sp. z o.o. to oficjalny dystrybutor systemów CGM Dexcom w Polsce.

Systemy CGM, czyli systemy ciągłego monitorowania glikemii, pomagają osobom z cukrzycą panować nad chorobą i zmieniają standard leczenia w diabetologii. Produkowany w San Diego w Stanach Zjednoczonych Dexcom uznawany jest za lidera jakości w tej kategorii produktów. CGM Dexcom to także ciekawe połączenie biotechnologii z aplikacjami mobilnymi i usługami w chmurze.

Proglikemia odpowiada za sprzedaż, edukację, marketing Dexcom na terenie Polski. Nasz dotychczasowy zespół składa się z działów sprzedaży i edukacji, marketingu i pomocy technicznej.

Nasz dział sprzedaży odpowiada za edukację pacjentów i HCP na terenie Polski. Ściśle współpracujemy z producentem, jesteśmy też przez producenta regularnie szkoleni.