Ta oferta pracy jest nieaktualna od 293 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny

  • Konin, Września, Słupca, Turek, Koło, Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-01-04

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Prowadzi nabór dla swojego Klienta firmy ANGELINI PHARMA POLSKA

Angelini to międzynarodowy koncern, którego głównym obszarem  działalności jest produkcja i dystrybucja leków oraz substancji chemicznych. Zatrudnia  ponad 4700 osób w 19 oddziałach na całym świecie. Obecni na polskim rynku farmaceutycznym od 25 lat, uzyskali uznanie zarówno profesjonalistów medycznych jak i pacjentów. Misją spółki jest oferowanie unikalnych, skutecznych i bezpiecznych produktów leczniczych w wielu obszarach terapeutycznych. Więcej informacji: www.angelini.pl

na stanowisko:

PRZEDSTAWICIELA MEDYCZNEGO
linia GP
Miejsce pracy: wielkopolskie

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, tablet, tel. komórkowy)
  • prywatną opiekę medyczną
  • pracę w przyjaznej atmosferze opartej na wzajemnym szacunku i współpracy
  • duży poziom samodzielności

Oczekiwania:

  • wyższe wykształcenie
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Medycznego będzie dodatkowym atutem
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu i umiejętność budowania długotrwałych relacji
  • samodzielność i aktywne podejście do powierzonych zadań
  • przedsiębiorczość, entuzjazm i pozytywne nastawienie do pracy
  • ważne prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • promowanie produktów firmy w kontaktach z lekarzami i farmaceutami
  • realizacja wyznaczonych celów w powierzonym regionie
  • nawiązywanie i utrzymywanie efektywnych relacji w środowisku medycznym
  • zapewnienie wysokiej jakości merytorycznej prowadzonych działań promocyjnych
  • bieżąca analiza efektywności prowadzonych działań

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

„Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HSK Consulting Sp. z o.o. zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia”.

KANDYDATOM GWARANTUJEMY CAŁKOWITĄ DYSKRECJĘ.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na tylko na wybrane oferty.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się