Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczny Konsultant

Sandoz Polska Sp. z o.o.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań promocyjnych na podległym terenie;

  • Regularna współpraca z zewnętrznymi klientami w celu zapewniania skuteczności działań promocyjnych;

  • Systematyczna analiza bieżącej sytuacji na rynku;

  • Podejmowanie inicjatyw odpowiadających potrzebom klientów;

  • Zarządzanie budżetem promocyjnym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • Doświadczenie w branży Medycznej lub Farmaceutycznej preferowane

  • Samodzielność, konsekwencję oraz systematyczność w działaniu;

  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania relacji biznesowych;

  • Odwagę, pewność siebie, elastyczność działania i ambitne podejście do zadań

  • Odpowiedzialność i wysokie standardy etyczne

  • Bardzo dobrą organizację pracy, umiejętność planowania, analizy i wyznaczania priorytetów

  • Prawo jazdy kat. B

Naszą misją jest odkrywanie nowych sposobów na poprawę jakości i wydłużenie ludzkiego życia. Jesteśmy zaangażowani we wspomaganie społeczeństw w radzeniu sobie z rosnącymi potrzebami opieki zdrowotnej, będąc pionierem nowego podejścia pomagającego ludziom na całym świecie uzyskać dostęp do wysokiej jakości leków. Sukces Sandoz to przede wszystkim zorientowani na Pacjenta i efektywni w działaniu Utalentowani Ludzie.

Przewiń do profilu firmy