Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczny

FARMACEUTYCZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY „GALENA”

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie sprzedaży na przydzielonym terenie poprzez systematyczną i planowaną współpracę z klientami

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Dystrybucja wszystkich produktów spółdzielni

  • Budowanie dobrych relacji z klientami spółdzielni

  • Uczestniczenie w spotkaniach organizowanych przez firmę w celu jej promowania

  • Współtworzenie strategii sprzedażowej

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie zawodowe jako przedstawiciel medyczny

  • Potwierdzone sukcesy zawodowe

  • Nastawienie na cel

  • Zaangażowanie i dyspozycyjność

  • Umiejętność budowania relacji i pozyskiwania nowych klientów

  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodu (prawo jazdy kat. B)

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

To oferujemy

  • Pracę w zespole profesjonalistów i w przyjaznej atmosferze

  • Najwyższy standard oferowanych produktów

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • System bonusowy zależny od wyników

  • Szkolenia

  • Pakiet medyczny

  • Pakiet socjalny

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

Preferowane miejsce zamieszkania

  • Przy woj. zachodniopomorskim: Koszalin,

  • Przy woj. pomorskim: Słupsk,

  • Przy woj. dolnośląskim: Wrocław.

Firma FSP „GALENA”, producent leków i aktywnych substancji farmaceutycznych poszukuje kandydatów/ki na stanowisko: PRZEDSTAWICIELA MEDYCZNEGO (w pełnym wymiarze godzin - umowa o pracę).

Przewiń do profilu firmy