Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczny

Pfizer O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Praktykant / Stażysta

Pracownicy Pfizer pracują razem aby pozytywnie wpływać na zdrowie ludzi na całym świecie. W związku z globalnym rozwojem naszych produktów i biznesu, nieustannie poszukujemy nowych talentów. Obecnie do Działu Internal Medicine poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel MedycznyNumer ref.: 104427

Zakres obowiązków:

  • Prezentowanie wiedzy medycznej i produktowej na konferencjach, spotkaniach promocyjnych i rozmowach indywidualnych z klientami
  • Analizowanie własnego terytorium pod kątem bieżącej strategii marketingowej
  • Monitorowanie i przekazywanie informacji o sytuacji rynkowej
  • Terminowe planowanie i realizacja aktywności promocyjno-sprzedażowych zgodnie wytycznymi
  • Współudział w przygotowywaniu i prowadzeniu spotkań, projektów firmowych
  • Współpraca z przedstawicielami aptecznymi

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (wymagane ukończone studia magisterskie),
  • minimum 2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku Przedstawiciela Medycznego,
  • etycznego podejścia do biznesu i umiejętności interpersonalnych,
  • znajomości rynku farmaceutycznego i zasad marketingu w odniesieniu do klientów, konkurencji, dystrybucji i cen,
  • ukierunkowania na cel oraz udokumentowanych sukcesów sprzedażowych,
  • samodzielności oraz systematyczności w działaniu, dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności współpracy w zespole i efektywnej komunikacji,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego i dobrej znajomości obsługi komputera,
  • prawa jazdy kategorii B oraz doświadczenia w prowadzeniu samochodu;
  • doświadczenia w promocji produktów kardiologicznych (dodatkowy atut)
  • umiejętności wykorzystywania nowoczesnych technologii w biznesie

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji
  • Pracę z innowacyjnym produktem
  • Możliwość rozwoju w organizacji
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy