Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczny

Klient Pracuj.plO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i realizowanie aktywności marketingowej w celu realizacji planów sprzedaży

  • prezentowanie Firmy i jej produktó na jak najwyższym poziomie

  • budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z kluczowymi klientami (środowisko lekarzy i farmaceutów)

  • stale monitorowanie rynku

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziany profil medyczny/farmaceutyczny)

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela

  • łatwości nawiązywania i utrzymywania relacji, komunikatywność

  • wysoką orientację na realizację celów, zaangażowanie

  • prawo jazdy (kat B)

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • samochód służbowy i inne narzędzia pracy