Przedstawiciel Medyczny

Berlin-Chemie/Menarini Polska

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku weźmie czynny udział w realizacji strategii szybkiego wzrostu i budowaniu sukcesu firmy Berlin- Chemie/Menarini na rynku polskim poprzez:

  • Pracę na terenie Krakowa i okolic

  • Nawiązywanie i utrwalanie kontaktów ze środowiskiem medycznym na wybranym terenie

  • Realizację strategii promocji leków Berlin-Chemie/Menarini Group

  • Edukację środowiska medycznego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Min. rok doświadczenia na stanowisku przedstawiciela medycznego

  • Wysokie standardy etyczne

  • Prawo jazdy

  • Nastawienie na sukces

  • Preferowane osoby zamieszkałe na terenie pracy

  • Zapraszamy do aplikowania także osoby spoza branży

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży farmaceutycznej lub FMCG

  • Doświadczenie w sprzedaży

To oferujemy

  • Dużą samodzielność w działaniach

  • Stabilną pracę w elitarnej firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rosnącej firmie posiadającej innowacyjne leki oryginalne, brandowe, leki generyczne oraz Preparaty OTC

  • Pakiet socjalny

  • Samochód służbowy

  • Dobrą atmosferę w pracy

  • Bogaty pakiet szkoleniowy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • korporacyjna karta kredytowa

  • bony żywieniowe

  • program rekomendacji pracowników

  • ZFŚS

Berlin-Chemie/Menarini Polska - firma farmaceutyczna wchodząca w skład międzynarodowego koncernu Menarini Group, realizuje strategię szybkiego wzrostu na rynku polskim.

Przewiń do profilu firmy