Przedstawiciel Medyczny

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 05.08.2019
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 04.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    UNIPHARM HOLDINGS jest firmą farmaceutyczną specjalizującą się w wytwarzaniu nowoczesnych preparatów dostępnych bez recepty stosowanych w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych.

    Siedziba UNIPHARM mieści się w Nowym Jorku w Empire State Building.

    Preparaty UNIPHARM są opracowane we współpracy z ośrodkami naukowymi i klinicznymi, dostarczają realną wartość terapeutyczną lekarzom i pacjentom.

    UNIPHARM w związku z rozwojem w Polsce poszukuje pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków i okolice

    Oferujemy:

    • pracę w amerykańskiej firmie farmaceutycznej, rosnącej w Polsce 280% r/r
    • rozwój indywidualny w profesjonalnym, wymagającym, rosnącym zespole
    • pracę z preparatami OTC z silnymi wyróżnikami konkurencyjnymi np. Axobrex Plus
    • atrakcyjne wynagrodzenie, z systemem premiowym opartym na rezultatach
    • pakiet benefitów pozapłacowych: opieka medyczna, fundusz socjalny, ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport
    • narzędzia pracy, w tym samochód służbowy,
      i-pad, telefon

    Opis stanowiska:

    • promocja farmaceutyków w środowisku lekarzy i farmaceutów
    • prowadzenie aktywności informacyjnych i edukacyjnych w zakresie promocji zdrowia
    • reprezentowanie UNIPHARM HOLDINGS na kongresach i konferencjach krajowych
    • realizacja celów promocyjnych i sprzedażowych na powierzonym terenie
    • zarządzanie wyznaczonym budżetem promocyjnym

    Wymagania:

    • wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne
    • wysoka kultura osobista
    • umiejętność planowania i organizowania pracy
    • doświadczenie w promowaniu preparatów medycznych oraz w pracy z lekarzami
    • atutem będzie doświadczenie w FMCG
    • zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do realizacji zadań
    • wykształcenie wyższe – farmaceutyczne, biologiczne będzie atutem
    • prawo jazdy kat. B

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk "Aplikuj”
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Szanowny Kandydacie, Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w związku z procesem rekrutacyjnym (dalej: „Dane”) jest UNIPHARM HOLDINGS Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie 02-884, ul. Puławska 428. (dalej: „Administrator”).

    Kliknięcie przycisku „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb prowadzonego aktualnie procesu rekrutacji przez UNIPHARM HOLDINGS Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
    Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.
    Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu
    o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Szanowny Kandydacie, ponieważ jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy, na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego
    i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „RODO) prosimy o zapoznanie się z Ogólną informacją
    o przetwarzaniu Twoich danych osobowych w toku rekrutacji:

    Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w związku z procesem rekrutacyjnym (dalej: „Dane”) jest UNIPHARM HOLDINGS Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie 02-884, ul. Puławska 428wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS: 0000686696, NIP: 9512441769, REGON: 367822108, kapitał zakładowy 200.000,00 złotych (dalej: „Administrator”). Z Administratorem można kontaktować się pisemnie poprzez pocztę tradycyjną na adres: ul. Puławska 428 (02-884 Warszawa), drogą mailową na adres e-mail: [email protected], lub telefonicznie pod numerem telefonu: + 48 22 855 00 66.

    Celem ułatwienia kontaktu z Administratorem, Administrator wyznaczył Pełnomocnika ds. Ochrony Danych Osobowych, z którym można kontaktować się pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Puławska 428 (02-884 Warszawa), drogą e-mailową pod adresem: [email protected] lub telefonicznie pod numerem telefonu + 48 22 855 00 66. Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych nie jest Inspektorem Ochrony Danych ,
    w rozumieniu sekcji 4 RODO.

    Dlaczego i na jakiej podstawie prawnej Twoje Dane będą przetwarzane?

    Dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, w której uczestniczysz.

    Przetwarzanie Danych będzie odbywać się na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych w granicach przewidzianych przepisami prawa.

    Komu będą udostępniane Twoje Dane?
    Odbiorcami Danych mogą być podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie rekrutacji.
    Twoje Dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

    Jakie są Twoje prawa w związku z przetwarzaniem Danych przez Administratora?

    W związku z przetwarzaniem Twoich Danych, posiadasz prawo do: dostępu do treści Danych (zgodnie z art. 15 RODO), żądania sprostowania Danych (zgodnie z art. 16 RODO), żądania usunięcia Danych (zgodnie z art. 17 RODO), żądania ograniczenia przetwarzania Danych (zgodnie z art. 18 RODO), wniesienia sprzeciwu w przypadku Danych przetwarzanych na podstawie prawnie uzasadnionych interesów Administratora (zgodnie z art. 21 RODO), przeniesienia Danych (zgodnie z art. 20 RODO), cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Danych w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Powyższe możesz wykonać poprzez złożenie stosownego oświadczenia Administratorowi, wysłanego (1) za pomocą poczty tradycyjnej na adres:
    ul. Puławska 428 (02-884 Warszawa), (2) poprzez kontakt e-mailowy pod adresem: [email protected] (3) lub poprzez skorzystanie
    z innych funkcji, czy mechanizmów udostępnionych przez Administratora.

    W związku z przetwarzaniem Danych posiadasz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
    Administrator nie będzie w oparciu o Twoje Dane podejmował zautomatyzowanych decyzji, w tym dokonywał profilowania.

    Jak długo będą przetwarzane Twoje Dane?

    Dane będą przetwarzane do momentu zakończenia procesu rekrutacji lub do momentu cofnięcia zgody na przetwarzanie Danych.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.