Ta oferta pracy jest nieaktualna od 167 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 04.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AKME –  DYSTRYBUTOR  PRODUCENTA  SPRZĘTU  MEDYCZNEGO –
    SMITHS MEDICAL ,REDAX … oferuje pracę na stanowisku:

    Opis stanowiska:

    • Aktywne poszukiwanie oraz pozyskiwanie klientów w środowisku medycznym
    • Planowanie i raportowanie działalności handlowej
    • Codzienne wizyty w szpitalach na swoim terenie
    • Negocjacje oraz sprzedaż wyrobów medycznych z oferty AKME
    • Utrzymywanie długofalowych, pozytywnych relacji z klientami
    • Uczestnictwo w zjazdach i szkoleniach
    • Obszar działania zostanie określony spośród: wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku handlowym
    • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne
    • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji
    • Umiejętność prowadzenia prezentacji dla lekarzy
    • Miejsce zamieszkania na terenie jednego z wymienionych województw
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Atrakcyjny system wynagrodzenia
    • Szkolenia rozwijające kwalifikacje zawodowe
    • Wieloletnią umowę o pracę

    Oferty zawierające CV ze zdjęciem i list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133, poz.883)."

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.