Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-01-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy dystrybutorem innowacyjnych wyrobów medycznych. Od 14 lat doradzamy klientom jak zwiększyć efektywność leczenia pacjentów, jakość pracy personelu medycznego oraz zredukować koszty jednostki medycznej.

    Nasze specjalizacje:

    • profilaktyka i leczenie odleżyn
    • pozycjonowanie pacjenta
    • transfer i stabilizacja, unieruchomienie pacjenta
    • zarządzanie temperaturą pacjenta
    • akcesoria do monitorowania funkcji życiowych pacjenta

    Obecnie poszukujemy do naszego zespołu sprzedażowego osoby na stanowisko:

    Region: województwo pomorskie, kujawsko-pomorskie i zachodniopomorskie

    Zakres obowiązków:

    • realizacja planu sprzedażowego
    • budowanie trwałych relacji z klientami
    • profesjonalne doradztwo w jednostkach szpitalnych
    • analiza rynku i inwestycji w placówkach służby zdrowia
    • systematyczne poszerzanie wiedzy nt. produktów

    Od kandydatów oczekujemy:

    • min. 2-letniego doświadczenia w branży medycznej
    • wysokich umiejętności organizacji i planowania pracy
    • zorientowania na wynik oraz rozwój
    • inicjatywy i pomysłów w realizacji zadań
    • gotowości do pracy mobilnej
    • czynnego prawa jazdy

    W zamian oferujemy:

    • zatrudnienie w stabilnej firmie
    • ciekawą i satysfakcjonującą pracę pełną wyzwań
    • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
    • cykl szkoleń produktowych
    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

    Oferty zawierające list motywacyjny, życiorys zawodowy wraz z klauzulą „Oświadczam, że w pełni świadomie i dobrowolnie podaję firmie Empireum Piotr Dopieralski podczas i w związku z procesem rekrutacyjnym na stanowisko Pracownik Magazynowy inne dane osobowe niż wymagane prawem pracy i wyrażam w pełni dobrowolną zgodę na ich przetwarzanie przez firmę Empireum Piotr Dopieralski do wskazanego procesu rekrutacyjnego.” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) prosimy przesłać w terminie do 07-02-2019.