Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczny

Atradis Polska Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Atradis jest aktywna od ponad 10 lat na polskim rynku medycznym w obszarze ortopedii, weterynarii i medycyny estetycznej. W związku z dynamicznym rozwojem i budowaniem strategicznego biznesu poszukujemy przedstawicieli medycznych w dziedzinie MEDYCYNY ESTETYCZNEJ I ORTOPEDII w celu wprowadzenia na rynek innowacyjnych produktów i stworzenia stabilnego Zespołu w nowej dywizji.

PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY
medycyna estetyczna
ortopedia

Terytorium:
Na terenie całej POLSKI

Opis stanowiska:

  • Budowanie bazy targetowej dla portfolio
  • Realizacja indywidualnych planów sprzedaży
  • Promocja produktów firmy w środowisku medycyny estetycznej oraz/lub ortopedii
  • Utrzymywanie wzorowych relacji z klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • Rekrutacja lokalnych Key Opinion Leaderów do Zespołu Szkoleniowego Atradis
  • Reprezentowanie firmy podczas lokalnych warsztatów i kongresów krajowych
  • Dbanie o wizerunek osobisty i firmy
  • Budowanie relacji opartych na merytoryce i kompetencji
  • Dostarczanie niezawodnego serwisu obsługi klienta
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego
  • Przynajmniej 3 -letniego, udokumentowanego doświadczenia w pracy z produktami medycznymi (medycyna estetyczna i/lub ortopedia) i bezpośrednio z klientami na tym rynku – WARUNEK KONIECZNY
  • Efektywności w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów w środowisku medycznym
  • Wysokiej motywacji, zaangażowania i dynamizmu w działaniu
  • Samodzielności i odpowiedzialności za pracę
  • Pozytywnego myślenia i pracowitości
  • Dojrzałości zawodowej
  • Otwartej komunikacji i życzliwości
  • Nastawienia na budowanie sukcesu w Zespole
  • Prawa jazdy kat. B
  • Dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy

  • Samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Współtworzenie Dywizji otwartej na pomysły Zespołu
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Elastyczność w formie współpracy (B2B, umowy)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem klikając w przycisk:

Administratorem danych jest Atradis Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

SKONTAKTUJEMY SIĘ WYŁĄCZNIE Z OSOBAMI, KTÓRE SPEŁNIAJĄ
PRZEDSTAWIONE POWYŻEJ OCZEKIWANIA

Ogłoszenie archiwalne