Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczny - Linia dermatologiczna

MagnaPharm Poland sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
MagnaPharm Poland sp. z o.o.
międzynarodowa firma działająca na polskim rynku farmaceutycznym, obejmująca zakresem swoich działań marketing, sprzedaż i/lub promocję medyczną takich produktów jak Fervex, Efferalgan, Compeed, Xyzal i Zyrtec.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Numer ref.: Nr ref.: 09/2020

Obowiązki na tym stanowisku to:

  • promocja preparatów RX i OTC wśród lekarzy specjalistów-dermatologów,
  • odpowiedzialność za realizowane plany sprzedaży,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy,
  • budowa i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
  • prowadzenie prezentacji i uczestnictwo w konferencjach.

Idealny kandydat powinien spełniać następujące kryteria:

  • wykształcenie wyższe (medyczne, farmaceutyczne lub pokrewne będzie atutem),
  • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Medycznego w linii specjalistycznej (warunek konieczny!),
  • silna motywacja do pełnej wyzwań pracy,
  • gotowość do częstych podróży służbowych,
  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • samodzielność w pracy, kreatywność i zaangażowanie,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy.
Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) w języku polskim z zaznaczonym w temacie wiadomości nr ref. i regionem, klikając w przycisk:

Prosimy o załączenie następującego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy