Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczny linia ginekologiczno-urologiczna

Symphar Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

Wierzysz, że sukces firmy zależy od Ciebie.

Masz dużo pomysłów, które chcesz realizować.
Jesteś za ambitny, aby utknąć w otchłani wielkich korporacji.
Dołącz do nas polsko-australijskiej firmy farmaceutycznej,
oferującej Ci szerokie perspektywy rozwoju.

Obecnie poszukujemy:

Przedstawiciel Medyczny
linia ginekologiczno-urologiczna
Teren pracy:
woj. śląskie

Zakres obowiązków:
  • promocja produktów Symphar do lekarzy i farmaceutów

Wymagania:
  • silna motywacja do samodzielnej, indywidualnej pracy
  • zaangażowanie, entuzjazm
  • wytrwałość w osiąganiu wyznaczonych celów
  • wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pensję i premie uzależnione od wyników pracy
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodej, elastycznej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej
  • podstawowe narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer służbowy)
  • dodatkowy pakiet - opiekę medyczną, kartę multisport, ubezpieczenie na życie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą na www.symphar.com

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy