Ta oferta pracy jest nieaktualna od 45 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny - Linia GP

  • Koło, Turek, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 04.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Jesteśmy międzynarodowym koncernem, którego głównym obszarem działalności jest produkcja i dystrybucja leków oraz substancji chemicznych. Zatrudniamy ponad 5000 osób w 20 krajach na całym świecie. Obecni na polskim rynku farmaceutycznym od 25 lat, uzyskaliśmy uznanie zarówno profesjonalistów medycznych jak i pacjentów. Naszą misją jest oferowanie unikalnych, skutecznych i bezpiecznych produktów leczniczych w wielu obszarach terapeutycznych. W naszej ofercie znajdują się zarówno leki innowacyjne, Rx i OTC. Więcej informacji o nas na: www.angelini.pl

PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY
Linia GP

Miejsce pracy: Koło, Kutno, Sieradz, Turek, Zduńska Wola

Zadania:

  • promowanie produktów firmy w kontaktach z lekarzami (linia GP) i farmaceutami
  • realizacja strategii promocyjnej w powierzonym regionie
  • nawiązywanie i utrzymywanie efektywnych relacji w środowisku medycznym

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Medycznego
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu i umiejętność budowania długotrwałych relacji
  • samodzielność i aktywne podejście do powierzonych zadań
  • przedsiębiorczość, entuzjazm i pozytywne nastawienie do pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy tj. sam. służbowy, tablet, tel. komórkowy
  • prywatną opiekę medyczną oraz opiekę dla członków rodziny na preferencyjnych warunkach
  • ubezpieczenie na życie
  • pracę w przyjaznej atmosferze opartej na wzajemnym szacunku i współpracy
  • udział w programach szkoleniowo-rozwojowych
  • duży poziom samodzielności i zaangażowania
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji / zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ustaw nr. 133 poz. 883/.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się