Ta oferta pracy jest nieaktualna od 286 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny - Linia GP

  • Kutno, Sieradz, Zduńska Wola, łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-09-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy międzynarodowym koncernem, którego głównym obszarem działalności jest produkcja i dystrybucja leków oraz substancji chemicznych. Zatrudniamy ponad 5000 osób w 20 krajach na całym świecie. Obecni na polskim rynku farmaceutycznym od 25 lat, uzyskaliśmy uznanie zarówno profesjonalistów medycznych jak i pacjentów. Naszą misją jest oferowanie unikalnych, skutecznych i bezpiecznych produktów leczniczych w wielu obszarach terapeutycznych. W naszej ofercie znajdują się zarówno leki innowacyjne, Rx i OTC. Więcej informacji o nas na: www.angelini.pl

    PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY
    Linia GP

    Miejsce pracy: Koło, Kutno, Sieradz, Turek, Zduńska Wola

    Zadania:

    • promowanie produktów firmy w kontaktach z lekarzami (linia GP) i farmaceutami
    • realizacja strategii promocyjnej w powierzonym regionie
    • nawiązywanie i utrzymywanie efektywnych relacji w środowisku medycznym

    Wymagania:

    • wyższe wykształcenie
    • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Medycznego
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktu i umiejętność budowania długotrwałych relacji
    • samodzielność i aktywne podejście do powierzonych zadań
    • przedsiębiorczość, entuzjazm i pozytywne nastawienie do pracy
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • umowę o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy tj. sam. służbowy, tablet, tel. komórkowy
    • prywatną opiekę medyczną oraz opiekę dla członków rodziny na preferencyjnych warunkach
    • ubezpieczenie na życie
    • pracę w przyjaznej atmosferze opartej na wzajemnym szacunku i współpracy
    • udział w programach szkoleniowo-rozwojowych
    • duży poziom samodzielności i zaangażowania
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji / zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ustaw nr. 133 poz. 883/.