Administratorem Twoich danych jest Mylan Healthcare Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 21 B, 02-676 Warszawa, telefon: 22 546 64 00.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Viatris - Mylan Healthcare Sp. z o.o.

Przedstawiciel Medyczny, Linia GP-POZ (kardiologia, gastrologia, ortopedia)

Viatris - Mylan Healthcare Sp. z o.o.O firmie

  • Gniezno

    Gniezno, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 02 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Promocja produktów firmy w środowisku medycznym i farmaceutycznym

  • Utrzymywanie wzorowych relacji z klientami oraz pozyskiwanie nowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie i udokumentowane sukcesy w pracy na stanowisku Przedstawiciela Medycznego – warunek konieczny

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w linii GP-POZ, kardiologii, gastrologii, ortopedii

  • Efektywność w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów interpersonalnych

  • Umiejętność doskonałej organizacji pracy, samodzielność

  • Etyczne podejście do wykonywanych obowiązków

To oferujemy

W Viatris stawiamy sobie za cel by zaoferować Ci konkurencyjne wynagrodzenie, świetne benefity i wspierające środowisko pracy, gdzie będziesz mógł rozwijać swoje doświadczenie, umiejętności i osiągać nowe cele, mając wpływ na zdrowie innych.

W Viatris postrzegamy opiekę zdrowotną taką, jaką być powinna, a nie taką jaka jest. Działamy odważnie i mamy wyjątkowe uwarunkowania, dzięki czemu stanowimy źródło stabilności w świecie zmieniających się potrzeb zdrowotnych.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Viatris umożliwia ludziom na całym świecie zdrowsze życie na każdym jego etapie.

Osiągamy to poprzez (via):

• Dostęp – dostarczanie pacjentom wysokiej jakości leków, cieszących się powszechnym zaufaniem, niezależnie od miejsca i okoliczności;

• Przywództwo – podejmowanie zrównoważonych działań i opracowywanie innowacyjnych rozwiązań w celu poprawy zdrowia pacjentów; oraz

• Partnerstwo – wykorzystanie wspólnej wiedzy w celu dostarczenia do odbiorców produktów i usług.

Każdego dnia podejmujemy wyzwanie zmieniania systemu opieki zdrowotnej na całym świecie, a Ty jako Przedstawiciel Medyczny, będziesz miał bezpośredni wpływ w realizację naszej misji.