Ta oferta pracy jest nieaktualna od 862 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny - Linia Hospital

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 2015-05-15

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
  Prowadzi nabór dla swojego Klienta:
AUTORYZOWANEGO DYSTRYBUTORA RENOMOWANEGO PRODUCENTA SZWÓW CHIRURGICZNYCH
na stanowisko:
PRZEDSTAWICIELA MEDYCZNEGO
linia hospital
Miejsce pracy: małopolskie

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w młodym dynamicznym zespole, w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku medycznym
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży
  • narzędzia pracy (notebook, telefon, samochód służbowy)
  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenie kwalifikacji

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • wymagane doświadczenie w sprzedaży produktów na bloku operacyjnym i oddziałach chirurgicznych
  • umiejętność prowadzenia prezentacji i wystąpień publicznych
  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne posiadanie prawa jazdy kategorii B
  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Obowiązki:

  • promocja i sprzedaż produktów wysokospecjalistycznych na rynku szpitalnym na przydzielonym obszarze (woj. małopolskie, podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie).
  • realizacja planów sprzedaży na przydzielonym obszarze
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji produktów dla personelu medycznego
  • reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji naukowych
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HSK Consulting Sp. z o.o. zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia”.

KANDYDATOM GWARANTUJEMY CAŁKOWITĄ DYSKRECJĘ.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się