Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1103 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny - Linia Hospital

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 15.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
      Prowadzi nabór dla swojego Klienta:
    AUTORYZOWANEGO DYSTRYBUTORA RENOMOWANEGO PRODUCENTA SZWÓW CHIRURGICZNYCH
    na stanowisko:
    PRZEDSTAWICIELA MEDYCZNEGO
    linia hospital
    Miejsce pracy: podkarpackie

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w młodym dynamicznym zespole, w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku medycznym
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży
    • narzędzia pracy (notebook, telefon, samochód służbowy)
    • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenie kwalifikacji

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe
    • wymagane doświadczenie w sprzedaży produktów na bloku operacyjnym i oddziałach chirurgicznych
    • umiejętność prowadzenia prezentacji i wystąpień publicznych
    • zdolności komunikacyjne i interpersonalne posiadanie prawa jazdy kategorii B
    • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego
    • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Obowiązki:

    • promocja i sprzedaż produktów wysokospecjalistycznych na rynku szpitalnym na przydzielonym obszarze (woj. małopolskie, podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie).
    • realizacja planów sprzedaży na przydzielonym obszarze
    • prowadzenie szkoleń i prezentacji produktów dla personelu medycznego
    • reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji naukowych
    • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HSK Consulting Sp. z o.o. zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia”.

    KANDYDATOM GWARANTUJEMY CAŁKOWITĄ DYSKRECJĘ.
    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.