Przedstawiciel Medyczny linia internistyczno – kardiologiczna

S-lab Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • promowanie kluczowych produktów z portfolio firmy oraz reprezentowanie firmy na powierzonym terenie
  • nawiązywanie i utrwalanie kontaktów ze środowiskiem medycznym na wybranym terenie
  • edukację środowiska medycznego

Nasze wymagania

  • doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Medycznego
  • wyższego wykształcenia
  • nastawienia na osiągnięcie wyznaczonych celów oraz silnej motywacji do pracy
  • umiejętności pracy w zespole
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • wysokich standardów etycznych
  • ważnego prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • szkolenia dedykowane do stanowiska
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon służbowy itp.,)
  • przyjazną atmosferę i warunki pracy w środowisku opartym na jasnych zasadach

S-lab – Polska firma farmaceutyczna, która powstała by wdrażać wyniki badań naukowych w dziedzinie farmacji, biotechnologii, nutraceutyków i chemii. Jesteśmy producentem około 100 leków i preparatów OTC np. marki Gardlox, Zuma, Aspot, jak i również kilkudziesięciu leków RX.

Oferujemy pracę w następujących regionach

  • Mazowieckie
  • Lubelskie
  • Podkarpackie
  • Śląskie
  • Warmińsko-Mazurskie
  • Podlaskie
  • (Prosimy o informację, pracą w którym regionie jesteście Państwo zainteresowani)

Przedstawiciel Medyczny linia internistyczno – kardiologiczna, kujawsko-pomorskie