Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
S-lab Sp. z o.o.

Przedstawiciel Medyczny linia internistyczno – kardiologiczna

S-lab Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 03 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku weźmie czynny udział w realizacji strategii szybkiego wzro-stu i budowaniu sukcesu firmy S-lab poprzez:

  • • promowanie kluczowych produktów z portfolio firmy oraz reprezentowanie firmy na powierzonym terenie

  • • nawiązywanie i utrwalanie kontaktów ze środowiskiem medycznym na wybranym terenie

  • • edukację środowiska medycznego

Nasze wymagania

  • doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Medycznego

  • wyższego wykształcenia

  • nastawienia na osiągnięcie wyznaczonych celów oraz silnej motywacji do pracy

  • umiejętności pracy w zespole

  • bardzo dobrej organizacji pracy

  • wysokich standardów etycznych

  • ważnego prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej

  • konkurencyjne warunki zatrudnienia

  • szkolenia dedykowane do stanowiska

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon służbowy itp.,)

  • przyjazną atmosferę i warunki pracy w środowisku opartym na jasnych zasadach

S-lab – Polska firma farmaceutyczna, która powstała by wdrażać wyniki badań naukowych w dziedzinie farmacji, biotechnologii, nutraceutyków i chemii. Jesteśmy producentem około 100 leków i preparatów OTC np. marki Gardlox, Zuma, Aspot, jak i również kilkudziesięciu leków RX.

Przewiń do profilu firmy