Przedstawiciel Medyczny (linia kardiologiczno-diabetologiczna)

Boehringer Ingelheim Sp. z o.o.

  • Gryfino

    Gryfino, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Promowanie dwóch leków Rx z obszaru kardiologii i diabetologii na terenie Szczecina, Polic, Gryfina,

  • Budowanie wizerunku firmy,

  • Realizacja planów i strategii.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze kardiologii / diabetologii,

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego,

  • Prawo jazdy z bezwypadkową historią,

  • Świetna komunikacja i umiejętność budowania relacji,

  • Umiejętność pracy zdalnej.

To oferujemy

  • Bogatą ofertę szkoleń,

  • Umowę o pracę,

  • Zatrudnienie przez NDG Medical Sales Force z pracą w BI,

  • Samodzielność,

  • System premiowy,

  • Narzędzia pracy tj. samochód, telefon, iPad.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

W Boehringer Ingelheim kreujemy wartości poprzez innowacje mając przed sobą jeden, jasny cel: poprawiać jakość życia naszych pacjentów. Tworzymy przełomowe terapie i innowacyjne rozwiązania w ochronie zdrowia, odpowiadając na potrzeby medyczne zarówno ludzi, jak i zwierząt. Jako firma rodzinna koncentrujemy się na długoterminowych rezultatach. Zatrudniamy 50.000 pracowników na całym świecie, którzy tworzą zróżnicowaną, współpracującą i jednoczącą kulturę. Nauka i wiedza są dla nas kluczowe – bo rozwój każdego z nas, to rozwój całej organizacji.

Przewiń do profilu firmy