Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczny - Linia leków kardiologicznych

Egis PolskaO firmie

  • Radomsko

    Radomsko, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona będzie odpowiadała na powierzonym terenie m.in. za prowadzenie aktywnej działalności informacyjnej skierowanej do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, lekarzy kardiologów i farmaceutów w zakresie konkretnych produktów firmy w zgodzie z wewnętrzną polityką i wysokimi standardami pracy.

Nasze wymagania

  • Wcześniejszej pracy w charakterze Przedstawiciela Medycznego - atutem będzie doświadczenie w pracy w linii kardiologicznej, diabetologicznej

  • Miejsca zamieszkania na terytorium pracy

  • Możliwości wykazania się dotychczasowymi sukcesami w pracy

  • Otwartości na zmiany i naukę w obszarze medycyny i farmakoterapii

  • Łatwości w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów międzyludzkich

  • Ukierunkowania na osiąganie wyznaczonego celu

  • Samodzielności, sumienności i bardzo dobrej organizacji pracy

  • Wysokiego poziomu kultury osobistej i nastawienie na etyczną pracę

  • Wyższego wykształcenia (kierunki medyczne i pokrewne będą dodatkowym atutem)

  • Prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Wyróżniające się i nagradzane miejsce pracy, w którym chce się pracować

  • Dwuetapowy proces rekrutacji - poznanie menedżera już na pierwszym spotkaniu

  • Pakiet szkoleń wprowadzających i rozwijających warsztat pracy Przedstawiciela

  • Program onboardingowy, wdrożenie do pracy ze wsparciem przełożonego i zespołu

  • Pracę z renomowanymi i rozpoznawalnymi produktami

  • Kulturę pracy, w której doceniamy inicjatywę i zaangażowanie

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Bardzo dobre narzędzia pracy

  • wyjątkowi ludzie

  • akcje prozdrowotne

  • dofinansowanie posiłków

Egis Polska

Jesteśmy:

firmą farmaceutyczną, o stabilnej i znaczącej pozycji na rynku. Stawiamy sobie ambitne cele i konsekwentnie je realizujemy.

Chcemy:

być partnerem dla każdego pacjenta, lekarza i farmaceuty, oferując skuteczne i nowoczesne terapie. W naszym portfolio znajdują się leki z dziedziny kardiologii, psychiatrii, neurologii i onkologii.

Przewiń do profilu firmy