Ta oferta pracy jest nieaktualna od 252 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny - Linia Pain/CNS

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 13.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Sandoz Polska Sp. z o.o. należy do grupy Sandoz (generyczna część grupy Novartis), wiodącego międzynarodowego producenta wysokiej jakości, przystępnych cenowo leków generycznych. Grupa Sandoz posiada w swoim portfolio około 1000 substancji czynnych i sprzedaje leki w ponad 130 krajach na całym świecie. Zatrudnia na całym świecie ponad 23.000 Pracowników.

    Na polskim rynku znana jest z szerokiej oferty antybiotyków, leków kardiologicznych, przeciwbólowych, przeciwalergicznych, urologicznych, onkologicznych, jak również preparatów dostępnych bez recepty.

    Sukces w firmie Sandoz opiera się na trzech filarach: Zorientowanie na Klienta, Efektywność w Działaniu oraz Utalentowani Ludzie.

    Dlatego, jeśli cechują Ciebie:

    • Innowacyjność;
    • Jakość;
    • Współpraca;
    • Osiąganie wyników;
    • Odwaga;
    • Uczciwość

    … ta praca jest właśnie dla Ciebie !

    Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowisko:

    nr ref. PM - Lublin
    teren pracy: Lublin i okolice

    Zakres obowiązków:

    • Odpowiedzialność za realizację planu promocyjnego;
    • Odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z lekarzami na powierzonym terytorium.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe;
    • Co najmniej roczne doświadczenie w linii CNS;
    • Odwaga, pewność siebie, pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista;
    • Zaangażowanie, odpowiedzialność i ambitne podejście do zadań;
    • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów;
    • Elastyczność działania;
    • Umiejętność obsługi komputera, dobra znajomość pakietu MS Office;
    • Prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

    Oferujemy:

    • Pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie;
    • Szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy;
    • Atrakcyjny pakiet socjalny;
    • Samochód służbowy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych Sandoz Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie ul.Domaniewska 50C, oraz ich przetwarzanie w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych na rzecz podmiotów powiązanych z Administratorem Danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Jednocześnie oświadczam, że swoje dane podaję dobrowolnie oraz iż zostałam/zostałem poinformowana/poinformowany o nazwie i adresie siedziby administratora danych, celu ich zbierania, a także o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania."

    Zapewniamy całkowita dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.