Przedstawiciel Medyczny - Linia Pain/CNS

  • Suwałki, podlaskie
  • Specjalista
  • 07.09.2017
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 07.10.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma Sandoz Polska Sp. z o.o. należy do grupy Sandoz (generyczna część grupy Novartis), wiodącego międzynarodowego producenta wysokiej jakości, przystępnych cenowo leków generycznych. Grupa Sandoz posiada w swoim portfolio około 1000 substancji czynnych i sprzedaje leki w ponad 130 krajach na całym świecie. Zatrudnia na całym świecie ponad 23.000 Pracowników.

Na polskim rynku znana jest z szerokiej oferty antybiotyków, leków kardiologicznych, przeciwbólowych, przeciwalergicznych, urologicznych, onkologicznych, jak również preparatów dostępnych bez recepty.

Sukces w firmie Sandoz opiera się na trzech filarach: Zorientowanie na Klienta, Efektywność w Działaniu oraz Utalentowani Ludzie.

Dlatego, jeśli cechują Ciebie:

  • Innowacyjność;
  • Jakość;
  • Współpraca;
  • Osiąganie wyników;
  • Odwaga;
  • Uczciwość

… ta praca jest właśnie dla Ciebie !

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowisko:

nr ref. PM – Suwałki
teren pracy: Suwałki

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za realizację planu promocyjnego;
  • Odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z lekarzami na powierzonym terytorium.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Co najmniej roczne doświadczenie w linii CNS;
  • Odwaga, pewność siebie, pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista;
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i ambitne podejście do zadań;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów;
  • Elastyczność działania;
  • Umiejętność obsługi komputera, dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie;
  • Szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny;
  • Samochód służbowy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych Sandoz Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie ul.Domaniewska 50C, oraz ich przetwarzanie w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych na rzecz podmiotów powiązanych z Administratorem Danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Jednocześnie oświadczam, że swoje dane podaję dobrowolnie oraz iż zostałam/zostałem poinformowana/poinformowany o nazwie i adresie siedziby administratora danych, celu ich zbierania, a także o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania."

Zapewniamy całkowita dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się