Przedstawiciel Medyczny - Linia Pain

  • Gdynia, Wejherowo, Rumia, pomorskie
  • Specjalista
  • 05.06.2018
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 05.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Sandoz Polska Sp. z o.o. należy do grupy Sandoz (generyczna część grupy Novartis), wiodącego międzynarodowego producenta wysokiej jakości, przystępnych cenowo leków generycznych. Grupa Sandoz posiada w swoim portfolio około 1000 substancji czynnych i sprzedaje leki w ponad 130 krajach na całym świecie. Zatrudnia na całym świecie ponad 23.000 Pracowników.

    Na polskim rynku znana jest z szerokiej oferty antybiotyków, leków kardiologicznych, przeciwbólowych, przeciwalergicznych, urologicznych, onkologicznych, jak również preparatów dostępnych bez recepty.

    Sukces w firmie Sandoz opiera się na trzech filarach: Zorientowanie na Klienta, Efektywność w Działaniu oraz Utalentowani Ludzie.

    Dlatego, jeśli cechują Ciebie:

    • Innowacyjność;
    • Jakość;
    • Współpraca;
    • Osiąganie wyników;
    • Odwaga;
    • Uczciwość

    … ta praca jest właśnie dla Ciebie !

    Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowisko:

    Teren pracy:
    Płock, Włocławek
    Gdynia, Wejherowo, Rumia i okolice

    Zakres obowiązków:

    • Odpowiedzialność za realizację planu promocyjnego;
    • Odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z lekarzami na powierzonym terytorium.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe;
    • Co najmniej roczne doświadczenie w linii Pain;
    • Odwaga, pewność siebie, pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista;
    • Zaangażowanie, odpowiedzialność i ambitne podejście do zadań;
    • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów;
    • Elastyczność działania;
    • Umiejętność obsługi komputera, dobra znajomość pakietu MS Office;
    • Prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

    Oferujemy:

    • Pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie;
    • Szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy;
    • Atrakcyjny pakiet socjalny;
    • Samochód służbowy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Sandoz Polska, ul. Domaniewska 50C, 02-672 Warszawa (dalej: „Pracodawca” bądź „my”), przyjmujesz do wiadomości, że dane Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym będą przetwarzane przez Pracodawcę w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy w ramach naszego prawnie uzasadnionych interesów dotyczących prowadzenia procesu rekrutacji i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe również w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres wynikający z odpowiednich przepisów prawa.

    Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

    W zależności od stanowiska, na które aplikujesz, możemy przekazywać Twoje dane osobowe również innym spółkom należącym do Grupy Novartis. Podmioty, którym możemy przekazywać Twoje dane mogą mieć siedziby poza Europejskim Obszarem Gospodarczym (EOG). W przypadku przekazywania danych poza EOG, to tzw. państw trzecich, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony działając na podstawie decyzji Komisji Europejskiej w sprawie adekwatności ochrony, wiążących reguł korporacyjnych lub standardowych klauzul umownych. Masz prawo uzyskania od nas kopii wiążących reguł korporacyjnych lub standardowych klauzul umownych.

    W razie pytań możesz skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ochrona.danych-sandoz @sandoz.com
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.