Przedstawiciel Medyczny - Linia Pain

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma Sandoz Polska Sp. z o.o. należy do grupy Sandoz (generyczna część grupy Novartis), wiodącego międzynarodowego producenta wysokiej jakości, przystępnych cenowo leków generycznych. Grupa Sandoz posiada w swoim portfolio około 1000 substancji czynnych i sprzedaje leki w ponad 130 krajach na całym świecie. Zatrudnia na całym świecie ponad 23.000 Pracowników.

Na polskim rynku znana jest z szerokiej oferty antybiotyków, leków kardiologicznych, przeciwbólowych, przeciwalergicznych, urologicznych, onkologicznych, jak również preparatów dostępnych bez recepty.

Sukces w firmie Sandoz opiera się na trzech filarach: Zorientowanie na Klienta, Efektywność w Działaniu oraz Utalentowani Ludzie.

Dlatego, jeśli cechują Ciebie:

  • Innowacyjność;
  • Jakość;
  • Współpraca;
  • Osiąganie wyników;
  • Odwaga;
  • Uczciwość

… ta praca jest właśnie dla Ciebie !

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
nr ref. PM – Szczecin

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za realizację planu promocyjnego;
  • Odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z lekarzami na powierzonym terytorium.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Co najmniej roczne doświadczenie w linii CNS;
  • Odwaga, pewność siebie, pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista;
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i ambitne podejście do zadań;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów;
  • Elastyczność działania;
  • Umiejętność obsługi komputera, dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie;
  • Szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny;
  • Samochód służbowy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych Sandoz Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie ul.Domaniewska 50C, oraz ich przetwarzanie w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych na rzecz podmiotów powiązanych z Administratorem Danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Jednocześnie oświadczam, że swoje dane podaję dobrowolnie oraz iż zostałam/zostałem poinformowana/poinformowany o nazwie i adresie siedziby administratora danych, celu ich zbierania, a także o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania."

Zapewniamy całkowita dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.