Ta oferta pracy jest nieaktualna od 208 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 29.12.2016

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
HSK Consulting, lider w dziedzinie rekrutacji, szkoleń i outsourcingu szuka dla swojego klienta - firmy Pfizer, Kandydatek/Kandydatów na stanowisko
Miejsce pracy: Łódź

Zadania do realizacji:

  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych na powierzonym terenie poprzez promocję produktów oraz przekaz informacji medycznej wśród lekarzy specjalistów (kardiolodzy), personelu medycznego, oraz farmaceutów
  • Regularne uzupełnianie wiedzy produktowej i medycznej oraz wykorzystywanie jej w kontaktach z klientami
  • Stałe pogłębianie i wykorzystywanie umiejętności związanych ze sprzedażą preparatów leczniczych
  • Analizowanie własnego terytorium pod kątem bieżącej strategii marketingowej
  • Monitorowanie oraz przekazywanie informacji o sytuacji rynkowej
  • Terminowe planowanie, realizacja oraz raportowanie aktywności promocyjno-sprzedażowych,
  • Współudział w przygotowywaniu i prowadzeniu spotkań oraz projektów firmowych

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku farmaceutycznego
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku na rynku Rx - warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmach oryginalnych
  • Znajomość technik sprzedaży oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • Dyspozycyjność oraz prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • Stabilną pracę w prestiżowej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę kodeksową (umowę o pracę)
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie innowacyjnej
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, iPad, telefon),
  • Opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

„Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HSK Consulting Sp. z o.o. zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia”.

KANDYDATOM GWARANTUJEMY CAŁKOWITĄ DYSKRECJĘ.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się