Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczny

RB (Reckitt Benckiser)O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
RB jest światowym liderem wśród firm z branży zdrowie i higiena. Pracujemy w najlepszych zespołach, kwestionując dotychczasowe myślenie. Staramy się dostarczyć naszym konsumentom rewolucyjne rozwiązania, które podniosą standard ich życia i zadowolą ich rodziny. Dywizja RB Health to portfolio znanych marek: Enfamil, Nurofen, Strepsils, Durex, Scholl, Veet, Dettol, Gaviscon i Nutramigen.

Teren: Łódź i okolice

Umowa na czas określony: ok. 9 miesięcy

Główne zadania:

  • planowanie i utrzymywanie kontaktów z lekarzami i farmaceutami w celu realizacji założonych celów promocyjnych
  • odpowiedzialność za promocje produktów zgodnie z założoną strategią i prawem farmaceutycznym
  • współpraca z przedstawicielami innych zespołów i działów
  • raportowanie wszystkich aktywności i wydatków związanych z promocją produktów zgodnie z zasadami firmy
  • tworzenie dziennych raportów w systemie
  • zgłaszanie wszystkich działań niepożądanych leków zgodnie z procedurą Pharmacovigilance
  • gromadzenie i przekazywanie informacji na temat rynku i działań konkurencji
  • udział w spotkaniach, t.j. sympozja, konferencje, obsługa VIP, a także spotkaniach firmowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum roku doświadczenia w branży medycznej na stanowisku Przedstawiciela Medycznego
  • umiejętności interpersonalnych: nastawienia na budowanie i utrzymanie relacji z klientami
  • orientacji na wyniki oraz dobrej organizacji pracy
  • wysokiej kultury osobistej oraz lojalności
  • znajomości obsługi komputera
  • prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu

Oferujemy:

  • ciekawą i rozwijającą pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • możliwości rozwoju w zależności od osiąganych rezultatów
  • narzędzia pracy: samochód i telefon służbowy
  • pakiet socjalny, opiekę medyczną

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy