Przedstawiciel Medyczny

BESINS HEALTHCARE POLAND SP. Z O.O.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Besins Healthcare jest innowacyjną firmą farmaceutyczną działającą przede wszystkim w obszarze ginekologii i andrologii.

Pragniemy rozwijać nasz zespół - szukamy ambitnych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Medycznego.

Teren pracy:

1. województwo łódzkie i lubelskie

2. województwo wielkopolskie, zachodniopomorskie i lubuskie

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie relacji z lekarzami w powierzonym terenie
  • Promocja produktów (Rx, suplementy diety) wśród lekarzy specjalistów
  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych i strategii promocyjnej
  • Budowanie wizerunku firmy
  • Monitorowanie sytuacji rynkowej i działań konkurencji na podległym terenie
  • Organizowanie seminariów i prowadzenie prezentacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (studia licencjackie/magisterskie)
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Medycznego (Rx + OTC/suplementy diety)  - doświadczenie w linii ginekologicznej/urologicznej oraz we współpracy z aptekami będzie dodatkowym atutem
  • Przedsiębiorczość, koncentracja na wynik
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Obsługa pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych
2 - 4 lat

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w kameralnym zespole w innowacyjnej, międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)
  • Opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając na przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy