Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-12-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Od ponad 25 lat jesteśmy liderem na rynku medycznym.

    Do portfolio Medicusa należą cztery brandy:

    Medicus Clinic – Klinika Medyczna,

    Medicus Self – Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej,

    Medicus Expert - przedstawiciel renomowanych, światowych producentów specjalistycznej aparatury medycznej,

    Medicus Care – opieka nad pacjentami z implantem słuchowym.

    Medicus Expertkilka słów o nas…

    Jesteśmy dynamicznym zespołem tworzonym przez pasjonatów i osoby zaangażowane w pracę ze sprzętem medycznym. Nasza firma jest liderem na rynku, o czym możesz przekonać się już po kilku dniach pracy. Wciąż się zmieniamy, dostosowujemy portfolio do wymagań rynku. Współpracujemy tylko z producentami posiadającymi w swojej ofercie wysokiej jakości produkty, spełniające wymagania zarówno naszych klientów, jak i lekarzy pracujących w naszej klinice. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firm takich jak: Cochlear, Atmos, Xion, BienAir, Otometrics, Magstim, Micromed.

    W związku z intensywnym rozwojem sekcji laryngologicznej do naszego zespołu poszukujemy

    PRZEDSTAWICIELA MEDYCZNEGO
    Miejsce pracy na terenie województw: łódzkiego, mazowieckiego, podlaskiego

    Zakres obowiązków:

    • praca ze sprzętem medycznym marek Premium na rynku laryngologii,
    • utrzymywanie relacji z lekarzami zajmującymi się zarówno diagnostyką jak i chirurgią,
    • prowadzenie szkoleń z obsługi sprzętu dla personelu medycznego,
    • realizacja projektów sprzedażowych m.in. wprowadzenia na rynek nowych produktów,
    • profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne w zakresie oferowanych produktów,
    • realizacja planów sprzedaży i celów kwartalnych,
    • samodzielne zarządzanie podległym terenem oparte na najwyższych standardach obsługi klienta.

    Wymagania wobec kandydata:

    • wykształcenie wyższe - preferowane techniczne,
    • zdolności handlowe, komunikacyjne i negocjacyjne,
    • zaangażowanie, dynamika w działaniu i przedsiębiorczość,
    • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
    • wysoki poziom kultury osobistej i profesjonalizm,
    • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy w branży medycznej - w sprzedaży sprzętu medycznego,
    • znajomość zagadnień związanych z technicznymi aspektami eksploatacji sprzętu i aparatury medycznej.

    Naszemu pracownikowi zapewniamy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy),
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
    • profesjonalny system szkoleń dający możliwość rozwoju zawodowego, w tym cykliczne szkolenia z obsługi sprzętu medycznego,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pracę w ambitnym, dynamicznym zespole i możliwość realizowania ciekawych projektów,
    • dużą samodzielność w działaniu,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • dodatkowe ubezpieczenie NW.

    Dodatkowo oferujemy:

    Szkolenia
    Przyjazny, dynamiczny, młody zespół
    Wynagrodzenie + premia
    Możliwość stałej współpracy
    Kawa, czekolada :) z ekspresu jest, herbaty wszelkiej maści
    Biuro w dogodnej lokalizacji
    Taras
    Karta multisport
    Stołówka pracownicza, w tym mikrofala, blender do użytku pracowników
    Rabaty na usługi firmy pracodawcy
    Ubezpieczenie grupowe
    Opieka medyczna

    List motywacyjny oraz CV prosimy przesyłać używając przycisku APLIKUJ.

    W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach rekrutacyjnych („Dane Osobowe”) przez Medicus Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy Pl. Strzeleckim 24 w celu realizacji procesu rekrutacyjnego w zakresie wykraczającym poza dane wymagane na podstawie przepisów prawa oraz dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych”.
    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych przekazanych w odpowiedzi na ogłoszenie rekrutacyjne („Dane Osobowe”) będzie Medicus Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy Pl. Strzeleckim 24 Pani/Pana Dane Osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich Danych Osobowych oraz ich poprawiania. Podanie Danych Osobowych jest dobrowolne.