Ta oferta pracy jest nieaktualna od 86 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 22.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

BREVIO Sp. z o.o.

Brevio Sp. z o.o. to zespół specjalistów oraz pasjonatów, którzy prowadzą profesjonalne procesy rekrutacyjne na obszarze całego kraju w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie z branży HR.  Szybka ekspansja i wzrost rozpoznawalności marki pozwoliły na ugruntowanie pozycji firmy na polskim rynku usług rekrutacyjnych. Obecnie, w związku  z dynamicznym rozwojem, poszukujemy pracownika na stanowisko

Region: lubelskie

Proponujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Interesującą pracę z produktami najwyższej jakości
  • Wysokie wynagrodzenie wraz z atrakcyjnym systemem motywacyjnym
  • Możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie o wysokich standardach pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy

Szukamy specjalistów:

  • Posiadających doświadczenie w branży medycznej lub farmaceutycznej
  • Zorientowanych na cel i zmotywowanych do samodzielnej pracy
  • Potrafiących prowadzić prezentacje oraz spotkania biznesowe
  • Dobrze odnajdujących się zarówno w pracy indywidualnej jak i zespołowej
  • Posiadających prawo jazdy kat. B
  • Potrafiących nawiązywać długofalowe relacje biznesowe

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami biznesowymi w sektorze medycznym
  • Profesjonalna prezentacja produktów w środowisku lekarskim i farmaceutycznym
  • Przygotowanie profesjonalnych ofert handlowych
  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Brevio z siedzibą w Zakrzewie ul. Pasjonatów 15 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Brevio z siedzibą w Zakrzewie przy ul. Pasjonatów 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.