Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 13.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Valentis A.G. jesteśmy dynamicznie rozwijającą się szwajcarską firmą farmaceutyczną, producentem takich marek jak: Kinon, Flexus, Kerabione. Nasze produkty są bardzo starannie i odpowiedzialnie dobierane. Najważniejsze dla nas jest dobro i zdrowie pacjentów.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Zadania:

    • reprezentowanie firmy Valentis Polska Sp. z o.o. na powierzonym terenie
    • promowanie produktów firmy wśród lekarzy
    • współpraca ze środowiskiem medycznym (m.in. poprzez udział w szkoleniach, konferencjach, targach)
    • realizacja strategii promocyjnej firmy oraz ustalonych planów sprzedażowych
    • analiza i sporządzanie raportów sprzedaży

    Wymagania:

    • wyższe wykształcenie (medyczne, biologiczne lub pokrewne mile widziane)
    • nastawienie na osiągnięcie wyznaczonych celów oraz silna motywacja do pracy oraz dalszego rozwoju
    • przedsiębiorczość, entuzjazm, determinacja w działaniu i zapał do pracy
    • praktyczna znajomość obsługi komputera
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie stałe plus motywujący system premiowy
    • pracę w zgranym i młodym zespole
    • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon, samochód służbowy)