Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 19.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Innowacja, doradztwo i rozwój to nasza pasja. Starając się utrzymywać pozycję lidera na polskim rynku w obszarze produkcji oraz sprzedaży sprzętu rehabilitacyjnego i diagnostycznego, uzupełniamy nasz zespół profesjonalnych doradców terenowych - przedstawicieli medycznych. Jeśli chcesz brać udział w naszym dalszym rozwoju sił doradczo-sprzedażowych i wnieść swoją wiedzę i doświadczenie, to weź udział w rekrutacji na stanowisko:

    Miejsce pracy: cała Polska

    Opis stanowiska:

    Zadaniem osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie sprzedaż, promocja i budowanie pozycji rynkowej produktów firmy w szpitalach, sanatoriach, ośrodkach rehabilitacyjnych oraz prywatnych gabinetach terapeutycznych na terenie wybranego województwa.

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku poparte potwierdzonymi wynikami sprzedaży - mile widziane
    • wykształcenie wyższe kierunkowe (rehabilitacja ruchowa lub fizjoterapia) będzie dodatkowym atutem
    • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
    • stosowanie wysokich standardów etycznych w pracy zawodowej
    • efektywność w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów interpersonalnych
    • zapał i motywacja do pracy
    • prawo jazdy i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
    • dyspozycyjność
    • wymagane cechy – osoba ambitna, zorientowana na wyniki, samodzielna, rzetelna i lojalna

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie
    • interesującą pracę w młodym, dynamicznym zespole
    • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
    • stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system prowizyjny
    • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Technomex Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Technomex Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.