Ta oferta pracy jest nieaktualna od 174 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel medyczny

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 25.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MDH Sp. z o.o.  producent obuwia dla dzieci marki MEMO oraz sprzętu rehabilitacyjnego marki QMED poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: woj. Świętokrzyskie i Lubelskie

    Opis stanowiska:

    • nawiązywanie nowych kontaktów i współpraca z obecnymi klientami,
    • profesjonalne prezentowanie oferty handlowej firmy w środowisku lekarskim i u klientów biznesowych,
    • sprzedaż produktów z oferty firmowej,
    • cykliczne przeprowadzanie bezpłatnych badań stóp u dzieci i młodzieży,
    • sprzedaż produktów profilaktyczno-zdrowotnych MEMO, wyrobów medycznych marki Qmed.

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży (minimum 2 lata),
    • wykształcenie z zakresu fizjoterapii – warunek konieczny
    • umiejętność nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji z klientami i partnerami handlowymi firmy,
    • mile widziana znajomość rynku obuwia dla dzieci, obuwia profilaktycznego,
    • determinacja i skuteczność w osiąganiu celów,
    • duża samodzielność, dyspozycyjność i zaangażowanie,
    • prawo jazdy kat. "B".

    Oferujemy:

    • narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon,
    • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników podstawa + premia,
    • pracę w młodym, sympatycznym zespole,
    • możliwości rozwoju i samorealizacji we wdrażaniu własnych pomysłów.
    CV i list motywacyjny z dopiskiem PH_PRF i zawierające klauzulę: „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. Nr 133 poz. 883)” prosimy kierować za pomocą Aplikuj

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.