Ta oferta pracy jest nieaktualna od 91 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel medyczny

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 28.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Egerton Błażej Pancerz

    Egerton - dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą na terenie województwa śląskiego zajmująca się produkcją oraz dystrybucją wyposażenia szpitalnego.

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • realizacja strategii sprzedażowej,
    • budowanie długoterminowych relacji z klientami,
    • promocja i sprzedaż produktów firmy na rynku szpitalnym,
    • analizowanie rynku,
    • kompleksowe doradztwo w zakresie potrzeb klienta,
    • opieka i doradztwo już pozyskanych klientów w obszarze działania,
    • prawo jazdy kategorii B

    Oczekiwania:

    • dwuletnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela medycznego w firmie zajmującej się dystrybucją sprzętu medycznego lub materiałów farmaceutycznych do szpitali (warunek konieczny)
    • dyspozycyjność (gotowość do częstych wyjazdów służbowych),
    • otwartość i komunikatywność połączona z wysoką kulturą osobistą,
    • zaangażowanie i wysoka determinacja w realizacji celów,
    • inicjatywa w realizacji zadań,
    • umiejętność organizowania pracy własnej,
    • umiejętności sprzedażowe.

    Oferujemy:

    • pakiet szkoleń wewnętrznych z zakresu sprzętu medycznego,
    • stabilne zatrudnienie,
    • ambitną i pełną wyzwań pracę w zgranym, doświadczonym zespole,
    • wynagrodzenie zasadnicze (+ premia od uzyskanych wyników),
    • narzędzia pracy (samochód służbowy również do użytku prywatnego + telefon służbowy),
    • wysoką jakość materiałów marketingowych,
    • pracę dającą satysfakcję i możliwości wykazania się

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Egerton Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu przy ul. Legnicka 21, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.