Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Medyczny

Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna współpraca z kluczowymi odbiorcami promocji medycznej (lekarze) produktów z zakresu gastroenterologii
  • Promocja produktów firmy do środowiska farmaceutycznego na określonym terenie działania oraz zapewnienie odpowiedniej dystrybucji produktów
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kluczowymi liderami opinii oraz decydentami na powierzonym obszarze działania
  • Przygotowanie oraz przeprowadzanie szkoleń produktowych dla kluczowych odbiorców promocji
  • Analiza oraz poszukiwanie nowych obiorców promocji i dystrybucji produktów
  • Bieżąca analiza sytuacji rynkowej oraz raportowanie aktywności w systemie CRM
  • Aktywny udział w lokalnych oraz krajowych spotkaniach naukowych i promocyjnych poświęconych tematyce gastroenterologicznej
  • Udział w projektach marketingowych i sprzedażowych we współpracy z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Min 2-3 lata doświadczenia popartego sukcesami sprzedażowymi w firmie medycznej, sprzętu medycznego lub mającej produkty szpitalne
  • Min. 1 rok doświadczenia w kontakcie ze środowiskiem lekarskim (gastroenterologia) - warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane medyczne, farmaceutyczne lub pokrewne)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 wg Skali Rady Europy<https://pl.wikipedia.org/wiki/Poziom_bieg%C5%82o%C5%9Bci_j%C4%99zykowej>
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych i marketingowych
  • Wysokie umiejętności prezentacyjne i bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Samodzielność i świetna organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz terminowość w wykonywaniu zadań
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Czynnego prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, smartfon, laptop, tablet)
  • Szansę na rozwój zawodowy w międzynarodowej organizacji
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej dla siebie i dla bliskich oraz z programu grupowego ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie Karty MultiSport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u

Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o.o.

URGO Polfa Łódź to polski oddział międzynarodowego koncernu URGO, zatrudniającego ponad 3000 pracowników na całym świecie. Mamy wieloletnieletnie doświadczenie na polskim rynku, gdzie jesteśmy właścicielem marek Laboratoria Polfa Łódź, Urgo, Alugastrin oraz wyłącznym dystrybutorem dermokosmetyków z laboratoriów:Uriage, Auriga. Jesteśmy jednym z liderów na rynku medycyny estetycznej gdzie jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce takich laboratoriów jak: Neostrata, Exuviance oraz Merz Aesthetic. Posiadamy również intesywnie się rozwijającą markę własną Retix.

Zapraszamy na https://www.urgopolfalodz.pl/kariera/ po więcej informacji

W związku z planowanym rozwojem produktów OTX poszukujemy kandydata/kandydatki do pracy na stanowisku: Przedstawiciel Medyczny

Przedstawiciel Medyczny, lubelskie