Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Medyczny

USP ZdrowieO firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z przedstawicielami środowiska medycznego mające na celu promowanie leków i suplementów diety
  • Organizowanie i przeprowadzanie profesjonalnych prezentacji produktowych w środowisku lekarskim i farmaceutycznym
  • Uczestnictwo i reprezentowanie firmy na konferencjach i sympozjach naukowych
  • Odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży

Nasze wymagania

  • Minimum 7 miesięcy doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Medycznego
  • Wykształcenie wyższe (preferowane medyczne / farmaceutyczne lub z zakresu żywienia człowieka)
  • Sukcesy w promowaniu preparatów Rx - OTC lub suplementów diety w środowisku medycznym
  • Bardzo dobre umiejętności formalnej prezentacji przed średnim i dużym audytorium
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i współpracy w zespole
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą pracę z produktami najwyższej jakości
  • Przyjazną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz szeroki pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz zdobywanie doświadczeń w innowacyjnej firmie o wysokich standardach pracy
  • Narzędzia pracy takie jak: iPad, smartfon, samochód służbowy (również do użytku prywatnego)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Przedstawiciel Medyczny, Lublin