Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczny

L'Oréal

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i utrzymywanie kontaktów ze środowiskiem medycznym.

  • Edukowanie środowiska medycznego i farmaceutycznego.

  • Realizacja założeń promocyjnych.

  • Osiąganie założonych planów sprzedażowych.

  • Zarządzanie podległym terytorium i budżetem.

  • Poszukiwanie nowych możliwości promocyjnych.

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe, min licencjat ( preferowane biologiczno-chemiczne, kosmetologiczne).

  • Masz doświadczenie w branży farmaceutycznej i w pracy ze środowiskiem medycznym.

  • Posiadasz umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania relacji.

  • Jesteś sumienny i konsekwentny w realizacji powierzonych zadań.

  • Posiadasz umiejętność pracy zespołowej.

  • Jesteś zorientowany na sukces i masz wysoką świadomość biznesową.

  • Jesteś samodzielny, odpowiedzialny i uczciwy w działaniu.

To oferujemy

  • Praca z rozpoznawalnymi na całym świecie markami.

  • Przyjazne i dynamiczne środowisko, w firmie będącej liderem na rynku kosmetycznym.

  • Zróżnicowane możliwości rozwoju.

  • Narzędzia pracy takie jak: telefon, tablet, samochód służbowy.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna dla najbliższych, ubezpieczanie na życie indywidualne i grupowe, dodatkowy fundusz emerytalny, karta sportowa, zniżki na produkty firmowe, paczki okolicznościowe.

  • Roczny bonus.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Employee Assistance Program

  • summer hours

  • L’Oreal Fit - Health Risk Prevention program

L'Oréal

W L'Oréal w Dywizji Kosmetyków Aktywnych naszą misją jest pomaganie wszystkim w dążeniu do zdrowej i pięknej skóry.

Dział Kosmetyków Aktywnych jest światowym liderem w dziedzinie dermokosmetyków, z międzynarodowymi markami polecanymi przez ekspertów medycznych i dystrybuowanymi na całym świecie w aptekach, drogeriach, medi-spa i sklepach internetowych.

Przewiń do profilu firmy

Przy poszczególnych regionach przedstawiciel odpowiada za następujące województwa:

  • Szczecin – woj. Zachodniopomorskie i woj. Lubuskie

  • Gdańsk – woj. Pomorskie

  • Poznań – woj. Wielkopolskie i woj. Lubuskie

  • Warszawa- woj. Mazowieckie i woj. Podlaskie

  • Białystok - woj. Podlaskie i woj. Warmińsko-Mazurskie

  • Lublin - woj. Lubelskie

  • Kraków - woj. Małopolskie i woj. Świętokrzyskie