Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Przedstawiciel Medyczny

Biocodex Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii promocyjnej na powierzonym terenie

  • Budowa i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z lekarzami, farmaceutami i personelem medycznym oraz rozwijanie kontaktów w środowisku medycznym

  • Promowanie produktów firmy w środowisku medycznym

  • Prezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji naukowych

  • Realizacja działań zgodnie z polskim prawem i standardami przyjętymi w grupie Biocodex

  • Współpraca z zespołami KAM i Konsultantów Farmaceutycznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Min. rok doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Medycznego

  • Łatwość w zakresie nawiązywania i budowania relacji interpersonalnych

  • Odwaga oraz pewność siebie

  • Elastyczność działania i ambitne podejście do zadań

  • Odpowiedzialność i wysokie standardy etyczne

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność planowania, analizy i wyznaczania priorytetów

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Dodatkową opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Możliwość zdobywania wiedzy i rozwijania umiejętności

  • Możliwości rozwoju kariery wraz z rozwojem firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karty przedpłacone

Biocodex Polska Sp. z o.o.

Biocodex jest francuską firmą, która istnieje na rynku międzynarodowym ponad 60 lat.

Firma na polskim rynku istnieje od 2017 roku i nadal dynamicznie się rozwija.

Ponieważ mamy świadomość, że firmę tworzą ludzie poszukujemy współpracowników,

którzy podzielają nasze wartości: wzajemny szacunek, odpowiedzialność, ambicję, wytrwałość

i pokorę.

Przewiń do profilu firmy