Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczny

MED4ME SP. Z O.O. O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

dystrybutor drobnego sprzętu medycznego
poszukuje kandydata na stanowisko

Opis stanowiska:

  • promocja produktów na rynku szpitalnym
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami, umacnianie wizerunku firmy
  • realizacja planów sprzedaży na przydzielonym obszarze
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji produktów dla personelu medycznego
  • reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji naukowych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego/farmaceutycznego
  • wyższe wykształcenie
  • silna orientacja na realizację założonych celów
  • umiejętności komunikacji: przekazywania wiedzy, prezentacji produktów przed szerszym gronem słuchaczy, utrzymywania długofalowych relacji z klientem
  • doskonała organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność
  • umiejętności obsługi komputera, MS Office
  • prawo jazdy kategorii B
  • energia i dynamizm w działaniu
  • łatwość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych
  • odwaga, pewność siebie, pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i ambitne podejście do zadań
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów
  • elastyczność działania, dyspozycyjność

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy w interesującym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon)
  • motywujący system wynagrodzeń uzależniony od wyników
  • dobrą atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju oraz system szkoleń zawodowych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy