Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczny

MEDRA PHARMAO firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

Medra Pharma to rozwijająca się firma w branży farmaceutycznej, współpracująca z wiodącym europejskim producentem iniekcji dostawowych.

Chcemy wspierać pacjentów w zdrowym i komfortowym życiu umożliwiając im dostęp do innowacyjnych rozwiązań.

W związku z wprowadzeniem na polski rynek nowego produktu, poszukujemy pracowników na stanowisko

Opis stanowiska:

Celem realizowanym na powyższym stanowisku jest zapewnienie promocji i dystrybucji produktów w środowisku medycznym na określonym terenie, zgodnie z wyznaczonymi celami marketingowymi i sprzedażowymi.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • promocję i sprzedaż produktów w klinikach, szpitalach oraz w gabinetach lekarzy ortopedów na wyznaczonym terenie
  • realizowanie założonego planu sprzedaży
  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi trwałych relacji biznesowych
  • raportowanie prowadzonych działań zgodnie ze standardami firmy
  • monitorowanie działań konkurencji

Od kandytatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • minimum rocznego doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Medycznego
  • umiejętności negocjacyjnych
  • samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji pracy
  • umiejętności planowania i wyznaczania priorytetów
  • doświadczenia w budowaniu i utrzymywaniu bardzo dobrych relacji biznesowych
  • umiejętności analizy potencjału klienta
  • dyspozycyjności i gotowości do odbywania podróży służbowych
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • narzędzia potrzebne do realizacji zadań

Tereny pracy:

  1. województwo mazowieckie, podlaskie, warmińsko - mazurskie (preferowane miejsce zamieszkania woj. mazowieckie)
  2. województwo małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie (preferowane miejsce zamieszkania woj. małopolskie)
  3. województwo dolnośląskie, opolskie, śląskie, łódzkie ( preferowane miejsce zamieszkania woj. śląskie, dolnośląskie)
  4. województwo wielkopolskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie, zachodnio-pomorskie, pomorskie (preferowane miejsce zamieszkania woj. wielkopolskie)

Proces rekrutacji obejmuje spotkania zdalne i bezpośrednie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne