Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel medyczny

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 15.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych z aktualnymi Klientami
    • Prezentacje produktów i sporządzanie ofert
    • Realizacja planów sprzedaży
    • Dążenie do stałego wzrostu poziomu sprzedaży
    • Planowanie i raportowanie działalności handlowej

    Wymagania:

    • Wyższe wykształcenie
    • Doświadczenie w sprzedaży sprzętu medycznego lub produktów medycznych w oparciu o PZP
    • Udokumentowanych sukcesów sprzedażowych w dotychczasowej pracy
    • Komunikatywności, otwartości, umiejętności nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami
    • Prawo jazdy kat. B i gotowość do intensywnych podróży
    • Znajomość środowiska MS Office
    • Wysokiej kultury osobistej i etycznych zachowań handlowych,
    • Dyspozycyjności oraz wysokiej motywacji do pracy i realizacji celów
    • Miejsce zamieszkania w na terenie jednego z wymienionych województw.
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Oferujemy:

    • Odpowiedzialną, ciekawą i samodzielną pracę przy promocji i sprzedaży nowatorskich rozwiązań medycznych
    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Niezbędne narzędzia pracy dające wysoki komfort pracy, wsparcie sprzedażowe i przyjazną atmosferę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.