Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczny

ExeltisO firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Exeltis jest wiodącą firmą w dziedzinie produktów medycznych. Obecnie jako jedna z pięciu topowych marek inwestujących w zdrowie kobiety, rozszerza swoją ofertę o nowe innowacyjne produkty. Nasza firma ukierunkowana jest na wdrażanie innowacji i budowanie partnerstwa w sferze zdrowia kobiet. Jako lider w dziedzinie antykoncepcji, staramy się rozwijać o nowe obszary produktów, które są odpowiedzią na niezaspokojone potrzeby pacjentów z chorobami takimi jak endometrioza i menopauza.

Exeltis jest światową organizacją obecną w 40 krajach w Europie, obu Amerykach, Azji i Afryce. Posiada prężny dział sprzedaży o globalnym zasięgu, w którym pracuje ponad 2000 przedstawicieli medycznych.
Lokalizacja: woj. dolnośląskie, woj. kujawsko-pomorskie, woj. lubelskie, woj. lubuskie, woj. łódzkie, woj. małopolskie, woj. mazowieckie, woj. opolskie, woj. podkarpackie, woj. podlaskie, woj. pomorskie, woj. śląskie, woj. świętokrzyskie, woj. warmińsko-mazurskie, woj. wielkopolskie, woj. zachodniopomorskie

Opis stanowiska

  • Realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie
  • Wdrażanie strategii marketingowej i merytoryczna promocja produktów OTX do lekarzy
  • Reprezentowanie firmy w środowisku medycznym i farmaceutycznym
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych kontaktów ze środowiskiem medycznym
  • Promowanie firmy podczas konferencji i zjazdów
  • Monitorowanie działań konkurencji

Wymagania:

  • Min. 2- letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie farmaceutycznej
  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Silna motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Dobra organizacja pracy, pracowitość, zaangażowanie i samodzielność w realizacji zadań
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system prowizyjny
  • Możliwość poszerzenia swoich kompetencji (szkolenia)
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Świadczenia dodatkowe: opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, platforma benefitów, ubezpieczenie grupowe etc.
  • Wsparcie zespołu i kadry zarządzającej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zgodnie z art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) w związku z prowadzeniem procesu rekrutacji do pracy Exeltis Poland Sp. z o. o. informujemy, że:
  1. Administratorem danych osobowych jest: Exeltis Poland Sp. z o. o., ul. Szamocka 8, 01-748 Warszawa
  2. Z Administratorem można skontaktować się listownie pod powyższym adresem, lub mailowo: [email protected]
  3. Dane osobowe kandydatów do pracy w Exeltis Poland Sp. z o.o. będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji kandydatów do pracy na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
  4. Kandydaci mają prawo do cofnięcia zgody. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.
  5. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody którą kandydat wyraził wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie a wpływy na możliwość udziału w rekrutacji.
  6. Podanie danych przez kandydatów w procesie rekrutacji jest konieczne do realizacji celów, do jakich zostały zebrane, a nie podanie danych spowoduje brak możliwości rozpatrzenia oferty kandydata złożonej w procesie rekrutacji.
  7. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym, z wyjątkiem przypadków przewidzianych przepisami prawa.
  8. Dane kandydatów do pracy w Exeltis Poland Sp. z o. o. przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji wyżej określonych celów.
  9. Kandydaci do pracy w Exeltis Poland posiadają prawo żądania od Administratorów Danych dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania oraz – z zastrzeżeniem przepisów prawa – usunięcia, ograniczenia, przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy