Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczny

TRANS-MED MEDICAL Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma TRANS-MED MEDICAL Sp. z o.o. działa na rynku medycznym od 2000 r. specjalizuje się
w zaopatrzeniu szpitali i placówek służby zdrowia w materiały opatrunkowe. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy 3M w zakresie wyrobów medycznych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za rozwój sprzedaży materiałów opatrunkowych (Materiały opatrunkowe z gazy, włókniny, przylepce chirurgiczne, opatrunki specjalistyczne, produkty 3M) w danym regionie poprzez działania takie jak:

  • Pozyskiwanie nowych klientów- Głównie praca w Szpitalach
  • Regularne wizyty i prezentowanie oferty u klienta
  • Promocję produktów na rynku medycznym w danym regionie
  • Analizę dokumentacji przetargowej po konsultacjach z działem zamówień publicznych
  • Rozwój sprzedaży produktów
  • Współpracę z działem handlowym firmy
  • Organizację szkoleń dla personelu medycznego

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki związane z handlem lub medycyną)
  • Doświadczenia na stanowisku sprzedażowym w branży medycznej (zaopatrzenie szpitali i placówek służby zdrowia w materiały opatrunkowe)- warunek konieczny
  • Dobrej znajomości MS Office
  • Dobrej znajomości systemu COMARCH ERP
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Wysokiego poziomu umiejętności interpersonalnych i negocjacyjnych
  • Kontaktów w branży medycznej- szpitale, placówki medyczne, hurtownie, grupy zakupowe
  • Motywacji do pracy
  • Kreatywności sprzedażowej
  • Dobrej organizacji pracy własnej i dyspozycyjności
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Premię sprzedażową
  • Możliwość podniesienia swoich kwalifikacji i realizacji własnych pomysłów
  • Szkolenia branżowe
  • Samochód służbowy
  • Narzędzia komunikacyjne: telefon, komputer
  • Bez wątpienia najlepszą oraz bez stresową atmosferę pracy dostępną w branży medycznej

W naszej firmie wyznajemy zasadę, iż weryfikatorem pracy jest podsumowanie końca miesiąca, a nie codzienne raporty czy tabelki z wizytami etc. Liczą się konkrety :) i zadowolenie obu stron.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

CV oraz krótki opis swojej osoby

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TRANS-MED MEDICAL Sp. z o.o. z siedzibą w Zawierciu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest TRANS-MED MEDICAL Sp. z o.o. z siedzibą w Zawierciu przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 20P. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy